Hedef ve İlkeler

Avrupa Holding

Hedef ve İlkelerimiz

Yararlı bir vatandaş olmanın üretken olmaktan geçtiğine inanırız. Hedefimiz sürekli değişim ve gelişimi ön planda tutarak, fark yaratmak ve en iyi olmaktır. Hizmet ve servisin var olduğu her alanda, yüksek kalite ve güçlü ilişkilerle kalıcı üstünlükler sağlamak ta hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. Varlığımız, çalışanlarımızın kalitesiyle yükselir.
En iyi, en verimli ve en kaliteli insan gücünü kendi insanımızın zekasından ve yaratıcılığından alırız.
hedef-ilkeler-CZ5F4EKU__

Faaliyet alanlarımızdaki gücümüz, çalışanlarımızın gücüdür. Çalışanlarımızın verimliliğini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, ihtiyaç duydukları çalışma, iş birliği ve sosyal ortamları sağlamak, kendi gelişimimize kaynak sağlamaktır.

Sürekli gelişmek ve geliştirmek için kaynak yaratıyoruz. Hizmet sürekliliğini sağlayabilmek, rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansiyeli ile gelişebilmek için gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, grubumuz ve ülkemiz için, çalısanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak için kaynakların akılcı kullanımını benimsiyoruz.

İyi niyet, karşılıklı anlayış ve dürüstlük ile birlikte yasalar ve ahlak kurallarına uygun hareket etmek, bugünün ve gelecek kuşakların insanlarına karşı sorumlulukların bilincinde olmak, ülkemiz ve dünya için görevlerimizin farkında olmak değerlerimiz arasında yer alıyor.

Her türlü soru, görüş ve önerinizi bize iletmenizi bekleriz